Kredi Kartı ile Ödeme

Havale ile Ödeme

BANKA HESAP BİLGİLERİ

AKBANK
Şube No: 750
Hesap No: 0042334
Iban No: TR13 0004 6007 5088 8000 0423 34
Hesap Adı: Mesut YURDAKUL

GARANTİ
Şube No: 729
Hesap No: 6628638
Iban No: TR29 0006 2000 7290 0006 6286 38
Hesap Adı: Mesut YURDAKUL

PTT
Hesap No: 11969466
Hesap Adı: Mesut YURDAKUL

Soruların mı var ?

Ödeme, hizmet tamamlandıktan sonra alınıyor Hizmet tamamlandıktan sonra, onayını internet veya telefonla aldıktan sonra ödeme işlemini tamamlayacağız. Ödeme kredi kartınızdan online olarak ödeme hizmet sağlayıcımız İyzico aracılığıyla alınıyor. Bütün kredi kartları geçerli.

Kredi Kartı ya da Banka Havalesi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeler temizlik sonrası onayınızla beraber temizlikçiye aktarılacaktır. Bu nedenle nakit ödeme yerine kart ya da havale ile ödemeniz sizler için maksimum memnuniyeti sağlamamız açısından önemlidir.

Online ödemelerimiz en yüksek teknoloji ile korunmaktadır. Ödemeleriniz online olarak ödeme hizmet sağlayıcımız İyzico aracılığıyla alınmaktadır. Bütün işlemler güvenliğiniz için SSL ile şifrelenmektedir ve Mastercard ve Visa'nın PCI DSS Level 1 Standardındadır. Sitemizde kredi kartı numarası saklanmamaktadır.

Temizlik görevlilerimiz seçtiğin sürede evi temizlemek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Ancak nadir durumlarda, evin büyüklüğüne ve özel isteklere bağlı olarak süreyi uzatmak gerekebilir. Eğer istersen ve temizlik görevlisinin programı da uygunsa süreyi uzatabilirsin. Bunu bize bildirmen yeterli.Saatlik 20 TL ücret üzerinden onayını alarak süreyi uzatıyoruz.

uyguntemizlikci.com MYS Grup Bilişim Hizmetleri bünyesinde 4 yıldır İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya Kocaeli, Bursa gibi büyükşehirlerde hizmet veren bir web portalı şirketidir. Şimdiye kadar birçok iş adamı ve ünlü kişilerin evlerine de temizlik hizmeti vermiş köklü ve bilindik bir firmadır. Çalıştığı personelleri özenle seçen, referans ve müşteri memnuniyeti araştırması yapan, çeşitli test ve uygulamalara tabi tutan, kimlik ve adres bilgilerini elinde tutan, Türkiyenin en iyi hizmet portalalrından birisidir.

© 2017 Uygun Temizlikçi - Tüm Hakları Saklıdır