REFERANSLI TEMİZLİKÇİLER

PRO +
TEMİZLİKÇİLER

GÜVENİLİR TEMİZLİKÇİLER

AVANTAJLI
FİYATLAR

Temizliği Profesyonellerine Bırak, Vaktin Sana Kalsın

Sizin için semtin en iyi temizlikçilerini seçtik ve sizler için her işte kontrol ederek sadece en iyileri ile çalışıyoruz. Kimlik ve adres bilgileri mevcut gittiği her işten müşteri memnuniyetini kazanan yüzlerce temizlikçi ile hizmetinizdeyiz.


Nasıl Temizliyoruz ?

- Kendi evimizi temizliyor gibi. Talep etmiş olduğunuz rezervasyon süresi içerisinde tüm duvar, halı, koltuk, kapı silimi gibi ekstra hizmetlerden ekstra ücret almıyoruz. Talep ettiğiniz saat içerisinde dilerseniz; ütü, yemek, bulaşık gibi işler, dilerseniz de; cam, fayans, yer silimi gibi genel temizlik hizmetlerinizi yaptırabilirsiniz.

Aynı Güne Hizmet Alabilir miyim ?

Evet. Uygun Temizlikçi; 300’ e yakın temizlik profesyoneli ile sizlere en yakın temizlik elemanını hızlı bir şekilde yönlendirebilmektedir.


Kaç Saate Gelir ?

- Rezervasyon sonrası 1 saat gibi kısa bir sürede temizlik hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

Temizlik Elemanlarına Nasıl Güvenebilirim ?

Kayıtlı elemanlar kimlik ve adres bilgileri doğrulanmış, belirli test ve referans sorgulamasından başarı ile geçmiş herhangi bir şikayet almamış kişilerden oluşmaktadır.


Nasıl Hizmet Alabilirim ?

- Haftanın 7 günü 24 saat web sitemizden rezervasyon oluşturabilir veya canlı destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek temizlik rezervasyonu yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

uyguntemizlikci.com MYS Grup Bilişim Hizmetleri bünyesinde yıllardır İstanbul geneli hizmet veren bir web portalıdır. Çalıştığı personelleri özenle seçen, referans ve müşteri memnuniyeti araştırması yapan, çeşitli test ve uygulamalara tabi tutan, kimlik ve adres bilgilerini elinde tutan bir web portalıdır.

Evet aynı gün içerisinde sizlere 1-1,5 saat gibi kısa bir sürede temizlikçi yönlendirmesi sağlayabilmekteyiz

Sistemimizde kayıtlı kişiler onlarca aday arasından titizlikle seçilmiş kimlik ve adres bilgileri teyit edilmiş kişiler olup daha önce yönlendirildikleri kişilerden şikayet almayan ve memnuniyetlerini kazanmış hizmetleri denenmiş gerçek müşteri referanslı kişilerden oluşmaktadır..

Evet. Lakin can güvenliği nedeniyle yüksek bir katta ve büyük pencereleri olan bir evde oturuyorsanız temizlik görevlisinin camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanları sildirmenizi kalan kısımlar için ise marketlerde uygun fiyata satılan cam silme aparatlarını kullandırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Duvar ve Halı silimi hariç diğer herşey almış olduğunuz rezervasyon saati bünyesinde yapılabilmektedir.Birçok firmada ektra ücretlendirmeye tabi olan; Koltuk, Mutfak ve Buzdolabı içi Cam silimi, Ütü gibi hizmetler müşteri memnuniyetini karşılayabilmek adına uyguntemizlikci.com da ektra ücretlendirmeye girmemektedir.

Yol parasını gelen temizlikçiler kendileri karşılamaktadır. Tam gün temizliklerde öğle yemeği temini ise sizlere ait olmaktadır.

Yönlendirdiğimzi kişiler birçok müşteri referansına sahip şikayet almamış kişilerden oluşmaktadır. Yine de ilk yarım saat içerisinde gelen kişiden hiçbir şekilde memnun kalmamanız gelen kişiyi durumunda ücret ödemeden geri çevirebilirsiniz. Ya da gün içinde bize ulaşmanız durumunda gerekli telafi talebinde bulunabilirsiniz. Şikayet alan temizlikçilerin kaydı kalıcı olarak silinmektedir.

Rezervasyon sonrası size talebinizi aldığımıza dair bir e posta gönderiyoruz. Ayrıca Rezervasyon yaptığınız gün saat:21:00’e kadar yönlendirilen kişinin sizle sağlamasını sağlıyoruz.

Yönlendirme takibi şirketimiz tarafından sıkı takip altında olup herhangi bir olumsuzlukta yedek Uygun Temizlikçimesi yapılmakta olup en kötü senaryo için ise; kredi Kartınızdan çekilen tutar iade edilir yada başka bir güne talep etmeniz durumunda tekrar başka bir kişinin yönlendirmesi yapılır.

Bize 0850 302 80 60 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Başka bir tercih yapmamanız durumunda 1 temizlik elemanı gelmektedir.

- Hizmet sürecini baştan sona kadar takip eden müşteri temsilcilerimiz oluşabilecek herhangi bir aksaklık durumunda önceden haberdar olup anında yedek Uygun Temizlikçimesi yaparak duruma müdahele etmektedir.

- İstanbulun tüm ilçelerinde size yakın onlarca temizlik personeli ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

- Sizlere yönlendirilen temizlik elemanı daha önce şikayet almamış kişilerden oluşmaktadır. Yine de sizlerden gelebilecek herhangi bir şikayette kayıtları silinecek ve gerekli telafi çalışması Uygun Temizlikçi üzerinden ücretsiz olarak anında gerçekleştirilecektir. Tek yapmanız gereken gün içerisinde bizlerle iletişime geçmeniz.

Gelen temizlikçiler seçtiğiniz süre içerisinde işlerinizin yetişmesi için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Ancak nadir durumlarda evin büyüklüğü ve özel isteklerinize bağlı olarak süreyi uzatmak isteyebilirsiniz. Temizlik görevlisininde programı uygunsa aynı saatlik ücret üzerinden ilave hizmet alabilirsiniz. ( Rezerve ettiğinzi süre içerisindende kasti olarak herhangi bir süre uzatma suistimali durumunda gün içinde firmamızı arayarak destek talep edebilirsiniz. Bu konuda anında müdahele ve çözüm sunacağımızdan şüpheniz olmasın.)

Rezervasyon Yap

Gündelik Temizlikçi Yorumları

Gündelik temizlik hizmet alan kişilerden gelen bazı müşteri yorumları ...

© 2017 Uygun Temizlikçi - Tüm Hakları Saklıdır